Доставка та оплата

Шановний клієнте!


Ви можете зробити замовлення онлайн через кошик інтернет-магазину, телефоном у нашого менеджера або замовити зворотній дзвінок. У будь-якому випадку наш менеджер узгодить з вами всі деталі оплати та доставки.

Доставка :


Ми здійснюємо доставку замовлень по Києву та Україні. Замовлення доставляються нашим транспортом або кур'єрськими службами (Нова Пошта, Делівері) залежно від габаритів вантажу та пункту доставки.

Доставка нашим транспортом здійснюється у робочі дні з 10:00 до 18:00. За погодженням з менеджером доставка може бути здійснена у вихідні дні. Вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів. Доставка кур'єрськими службами здійснюється за тарифами перевізника.

Також ви можете забрати ваше замовлення безпосередньо у нашому офісі.

Оплата:


Ви можете обрати найбільш зручний спосіб оплати. Оплату товару можна здійснити як готівкою (за фактом доставки або при отриманні товару у нас в офісі) так і за безготівковим розрахунком (банківським платежем або банківською картою).

Оплата з ПДВ:


Також ми здійснюємо продаж за безготівковим розрахунком з ПДВ. У такому випадку надайте, будь ласка, необхідні копії реєстраційних документів вашого підприємства, на підставі яких ми зможемо виставити вам рахунок для оплати.

Приємних покупок!

Доставка та оплата печі для піци
Доставка та оплата печі для піци